Vše o výkladech
Výklad tarotu
Výklad snů

Uživatelská část
Ostatní
Staňte se fanoušky

Způsoby výkladů

Výklad tarotu online (živě)

Skype, chat, telefon

Výklad tarotu online probíhá v reálném čase. Stejně jako při osobní návštěvě kartářky mi můžete pokládat různé otázky, tahat si karty a já vám budu ihned odpovídat. Výklad tarotu je omezen jen časově, tzn. můžete mi pokládat libovolné otázky a tahat si karty jak z Velké Arkány, tak i z Malé.

Pro výklad tarotu online je nutné se předem zaregistrovat a posléze si můžete zadat objednávku výkladu tarotu online.
Do objednávky mi napíšete, kdy byste chtěli výklad karet uskutečnit, a pokud se bude termín hodit oběma stranám, konkrétní termín se zobrazí v detailu objednávky. V opačném případě se např. pomocí zpráv domluvíme na jiném termínu. Karty vykládám mezi 10:00 a 20:00 ve všední dny a výjimečně o víkendech, ale musíte mít závažný důvod.
U neověřených zákazníků musí být termín sezení naplánován tak, aby platba dorazila před konáním sezení!

Průběh online sezení

Samotné sezení probíhá tak, že mne v době konání výkladu kontaktujete prostřednictvím vybrané služby, na které vás budu očekávat, a po ověření všech náležitostí započne váš výklad karet. Kontakty k jednotlivým službám naleznete zde. Na začátku sezení vám pošlu odkaz na stránky, kde si budete své karty moci vytáhnout. Vy mi povíte, co vás trápí, nebo co byste chtěli vědět, a podle typu otázky si vytáhnete příslušný počet karet, které se mi vzápětí odešlou a zobrazí.

Výklad tarotu a snů offline (na dálku)

Výklad na stránkách a E-mail

Výklad tarotu či snů offline je výklad, kde se mne zeptáte na jeden nebo více typů otázek (viz. otázky) a já vám nejpozději do 5 pracovních dnů od příchodu platby odpovím. Hlavní výhodou offline výkladu je, že nemusíte být předem objednáni.
U neověřených zákazníků bude offline výklad vypracován až po připsání platby na účet!

Pro výklad offline je nutné se předem zaregistrovat a poté si můžete zadat objednávku výkladu.
Do objednávky vyplníte vaše otázky a případně si k nim vytáhnete příslušné karty, poté se objeví platební údaje, které vám budou také přeposlány na email, a po připsání platby na účet, vám výklady vypracuji. Odpovědi si můžete prohlédnout přímo na těchto stránkách pod vaším přehledem objednávek, který se zpřístupní po registraci.

Výklad tarotu osobně

Schůzka v kavárně nebo čajovně

Osobní výklad karet probíhá na předem zvoleném místě kdekoliv v Praze a je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro menší skupinky. Problém ale nejsou ani např. firemní večírky či jiné párty. K osobnímu výkladu si beru své tarotové karty a po dohodě mohu donést a vyložit vám i z andělských karet.

Platbu za výklad lze uskutečnit jak během schůzky v hotovosti, tak i po předešlé domluvě přes metody uvedené zde.

V případě zájmu o osobní výklad mě stačí kontaktovat na kartarka.isabel@gmail.com nebo kdekoliv jinde (viz kontakty) a domluvíme se na podrobnostech. Žádná registrace není nutná a ani není potřeba zadávat objednávku.