Vše o výkladech
Výklad tarotu
Výklad snů

Uživatelská část
Ostatní
Staňte se fanoušky

Druhy otázek

Úvod

Na úvod bych chtěla zmínit, na co je možné se během výkladu tarotových karet ptát a co naopak tyto karty ukázat neumí, abyste nebyli zbytečně z výkladu zklamaní. Taroty neumí ukázat výhled do vzdálené budoucnosti, vidí hlavně přítomnost a maximálně několik měsíců dopředu za předpokladu, že přístup osob, kterých se otázka týká, se nezmění. Tarotové karty nedokáží říct konkrétní jména, místa, data, popsat vzhled věcí či lidí, ani určovat přesnou diagnózu. Co taroty naopak dokáží, je zobrazit současný stav věcí a jejich skryté aspekty, jaké máte možnosti řešení a jejich důsledky, či příčinu a vývoj stávající situace a také dokáží popsat povahu zúčastněných lidí. Dále bych chtěla upozornit na to, že na jednu otázku je možné se ptát pouze jednou, není možné se stále dokola ptát na to samé a čekat, že karty ukáží pokaždé stejný výsledek, a to platí, i když se ptáte různých kartářek! Proto je většina lidí překvapená, že každá kartářka jim řekne něco jiného.

Běžné životní záležitosti (3 karty)

Na záležitosti všedních dnů vám odpoví tři tarotové karty. Jak budete úspěšní u zkoušek, zda se uskuteční vaše plány, nebo jak dopadnou vaše cesty. Ptát se můžete téměř na cokoli.

Partnerský vztah (4 karty)

Tyto čtyři tarotové karty vám ukáží cestu pouze ohledně partnerských vztahů. Jestli najdete toho pravého partnera, nebo zda by nebylo pro obě strany lepší jít si každý vlastní cestou. Ptát se můžete i na vztahy ve svém okolí.

Práce, rodina, zdraví, úspěch (5 nebo 7 karet)

Tyto tarotové karty vám prozradí vše o práci, čeho se vyvarovat, nebo co změnit. Dále se jejich zaměření týká rodiny, zdraví a úspěchu. Otázky týkající se rodiny se mohou zabývat rodinnými vztahy, situacemi a různými rodinnými záležitostmi. Zajímá-li vás zdraví vaše či blízkého člověka, otázky se mohou týkat průběhu onemocnění, jestli vám hrozí nemoc nebo zda vám nehrozí nějaký zdravotní úraz. Otázky na váš úspěch mohou obsahovat dotazy např.: Budu úspěšný v osobním životě? Uspěji u zkoušky? Na vše z těchto typů, co vás zajímají, odpoví pět nebo sedm karty. Rozdíl mezi pěti a sedmi kartami je ten, že sedm karet vydá podrobnější obraz.

Budoucnost (11 karet)

Těchto jedenáct tarotových karet vám prozradí, co vás může v blízké budoucnosti potkat a na co si dát případně pozor. Jelikož budoucnost souvisí s minulostí a přítomností, tyto karty ukazují i nynější stav věcí.

Roční karta

Roční tarotovou kartu je možné si buď vytáhnout (výhled na příštích 365 dní ode dne vytažení karty), nebo ji lze vypočítat z konkrétního roku (vztahuje se na období mezi vašimi narozeninami), který vás zajímá, a vašeho data narození (den, měsíc a rok). Roční karta vás bude provázet celý rok a bude ukazovat, jak si povedete, jaké změny přijdou, a co vás tento rok přibližně čeká. Avšak nezaměňujte roční kartu s výkladem na budoucnost. Jedna karta opravdu nedokáže odpovídat na vaše otázky.

Životní karta

Životní tarotová karta se vypočítává z vašeho data narození (den, měsíc a rok). Je to karta, ve které se od základu odráží váš život. Ukazuje charakter člověka, jeho přednosti, zápory a jak si v životě povede.

Denní karta

Denní tarotová karta vám napoví, co vás v den, kdy si ji vytáhnete, čeká. Tento typ výkladu je zdarma, neboť ho nevykládám osobně, ale je generovaný počítačem, a slouží jen k takovému zpestření mých stránek.