Vše o výkladech
Výklad tarotu
Výklad snů

Uživatelská část
Ostatní
Staňte se fanoušky

Vítejte!

Vítám vás na svých stránkách IsabelinyTaroty.cz, kde se věnuji výkladu tarotových karet a snů.

Jmenuji se Isabel a výkladu tarotu se věnuji již přes 19 let. Kouzlo tarotových karet mě ovlivnilo natolik, že jsem se jim rozhodla věnovat od roku 2011 profesionálně. Je to krásný, neprobádaný svět, plný nových rolí a řešení, který dokáže ovlivnit naše budoucí kroky, přání a cíle. Proto karty stále patří mezi nejoblíbenější způsoby, jak se dozvědět zajímavé i důležité informace o své minulosti, přítomnosti a hlavně budoucnosti.

Vyložím vám tarot online přes Skype, Facebook, e-mail nebo přes telefon. Navíc, u mne máte jedinečnou možnost si vytáhnout své taroty online z pohodlí vašeho domova, či z kanceláře. Karty si můžete vytáhnout kdykoliv, kdy jste u počítače připojeného na internet. Jako malá ukázka slouží denní karta.

Také nabízím možnost domluvit si se mnou schůzku, na které vám poskytnu osobní výklad karet.

Pokud vás má nabídka zaujala, více informací naleznete ve způsobech výkladu.

A pokud si přeci jen nejste výkladem tarotu přes internet jistí anebo nevěříte, že karty mají moc i takto na dálku, podívejte se na názory mých klientů v referencích, či na mou skupinu na Facebooku.

Těším se na vás,

Isabel sig

Rychlé info:

Výklad tarotu online s možností vytažení si svých karet přes Skype, Facebook a telefon, či na dálku přes email.

Nově nabízím osobní výklad.

Stačí si jen výklad objednat.

Reference:

Sona Stastna „Dobry den, k vykladu slecny Isabel jsem se uchylila jiz po druhe (po roce po prvnim skype setkani), jelikoz me presvedcila svym profesionalnim pristupem a inteligentnim vykladem. Nejsem uplne nezkuseny klient, co se vykladu karet tyce, a tak mohu, alespon za sebe, s klidem rici, ze vyklad slecny Isabel je poctivy, uprimny, a presto jemny a ohleduplny. Ne vzdy to tak, dle mych zkusenosti, byvalo. V ramci sveho sezeni jsem mela take par specialnich instrukci (nebo spise pozadavku), mozna ponekud zvlastnich, ale vzdy mi bylo s velkym citem vyhoveno, a to je vec, ktere si pri tomto vykladu cenim nejvice. Slecna Isabel se umi nacitit na vase potreby a dokonale je respektovat. I pro mne je pak samotny vyklad mnohem praktictejsi a ucinejsi a mohu dane informace mnohem lepe zpracovavat a rozvijet. Pri vykladu s Isabel se citim bezpecne, a presto vim, ze se mi dostane uprimnych a kvalitnich informaci, popripade rad. Urcite se na slecnu Isabel po nejake dobe znovu obratim, abych zhodnotila sve dosavadni kroky, bude-li potreba. Jsem vdecna za tento kontakt, neb jsem k Isabel v ramci teto cinnosti pojala velkou duveru, ktera mi pomaha rozklicovat nektere klicove situace v mem zivote. A stejne tak bych to prala vam vsem ostatnim, popripade tapajicim. Vyklad slecny Isabel vrele doporucuji a jeste jednou velice dekuji!“