Vše o výkladech
Výklad tarotu
Výklad snů

Uživatelská část
Ostatní
Staňte se fanoušky

Vítejte!

Vítám vás na svých stránkách IsabelinyTaroty.cz, kde se věnuji výkladu tarotových karet a snů.

Jmenuji se Isabel a výkladu tarotu se věnuji již přes 19 let. Kouzlo tarotových karet mě ovlivnilo natolik, že jsem se jim rozhodla věnovat od roku 2011 profesionálně. Je to krásný, neprobádaný svět, plný nových rolí a řešení, který dokáže ovlivnit naše budoucí kroky, přání a cíle. Proto karty stále patří mezi nejoblíbenější způsoby, jak se dozvědět zajímavé i důležité informace o své minulosti, přítomnosti a hlavně budoucnosti.

Vyložím vám tarot online přes Skype, Facebook, e-mail nebo přes telefon. Navíc, u mne máte jedinečnou možnost si vytáhnout své taroty online z pohodlí vašeho domova, či z kanceláře. Karty si můžete vytáhnout kdykoliv, kdy jste u počítače připojeného na internet. Jako malá ukázka slouží denní karta.

Také nabízím možnost domluvit si se mnou schůzku, na které vám poskytnu osobní výklad karet.

Pokud vás má nabídka zaujala, více informací naleznete ve způsobech výkladu.

A pokud si přeci jen nejste výkladem tarotu přes internet jistí anebo nevěříte, že karty mají moc i takto na dálku, podívejte se na názory mých klientů v referencích, či na mou skupinu na Facebooku.

Těším se na vás,

Isabel sig

Rychlé info:

Výklad tarotu online s možností vytažení si svých karet přes Skype, Facebook a telefon, či na dálku přes email.

Nově nabízím osobní výklad.

Stačí si jen výklad objednat.

Reference:

Nataša Urbanová „Tedy Isabel, já nemám slov opravdu. Svým výkladem jste mi vyrazila dech a věřte mi, že se mi neuvěřitelně ulevilo a děkuji vám za vše. S tchánem je to již na dobré cestě, což jste potvrdila, a co se týče pejska opravdu u mne zvítězil rozum a né srdce tak, jak jste předpověděla. Pejska jsme se nevzdali, ale pečujeme o dům a jeho pokožku, kterou díky přípravkům pro alergiky zbavujeme alergenů. Píšete i o příjemné změně bydliště a ANO je to tak, stavíme si domeček a počítám, že za dva roky se stěhujeme. Jste skvělá a je to až neuvěřitelné, jak váš výklad na nás sedí:) Možná tomu někteří nebudou věřit, ale dnes se začaly dít změny, které jste mi vy vypsala ve výkladu, a co je ještě zvláštnější, že se začaly dít již ráno a já váš výklad čtu až teď ve 23:30 večer a tímto chci říct, že něco na tom opravdu bude a já si sem určitě zase přijdu pro výklad. Děkuji MOC.“