Vše o výkladech
Výklad tarotu
Výklad snů

Uživatelská část
Ostatní
Staňte se fanoušky

Vítejte!

Vítám vás na svých stránkách IsabelinyTaroty.cz, kde se věnuji výkladu tarotových karet a snů.

Jmenuji se Isabel a výkladu tarotu se věnuji již přes 19 let. Kouzlo tarotových karet mě ovlivnilo natolik, že jsem se jim rozhodla věnovat od roku 2011 profesionálně. Je to krásný, neprobádaný svět, plný nových rolí a řešení, který dokáže ovlivnit naše budoucí kroky, přání a cíle. Proto karty stále patří mezi nejoblíbenější způsoby, jak se dozvědět zajímavé i důležité informace o své minulosti, přítomnosti a hlavně budoucnosti.

Vyložím vám tarot online přes Skype, Facebook, e-mail nebo přes telefon. Navíc, u mne máte jedinečnou možnost si vytáhnout své taroty online z pohodlí vašeho domova, či z kanceláře. Karty si můžete vytáhnout kdykoliv, kdy jste u počítače připojeného na internet. Jako malá ukázka slouží denní karta.

Také nabízím možnost domluvit si se mnou schůzku, na které vám poskytnu osobní výklad karet.

Pokud vás má nabídka zaujala, více informací naleznete ve způsobech výkladu.

A pokud si přeci jen nejste výkladem tarotu přes internet jistí anebo nevěříte, že karty mají moc i takto na dálku, podívejte se na názory mých klientů v referencích, či na mou skupinu na Facebooku.

Těším se na vás,

Isabel sig

Rychlé info:

Výklad tarotu online s možností vytažení si svých karet přes Skype, Facebook a telefon, či na dálku přes email.

Nově nabízím osobní výklad.

Stačí si jen výklad objednat.

Reference:

Kateřina Caklová „Stále dokola si čtu větu: "Nebudete se hnát zbytečně za něčím, co k vám samo nechce zatím přijít, a tím bude láska." Momentálně se nacházím v situaci, kdy jsem ztratila někoho, koho jsem milovala, o němž jsem si myslela, že by to mělo budoucnost. Co se mého "vztahu nevztahu" týče - asi jsem to někde v hloubi duše tušila, ale teprve Vy jste mě doopravdy přesvědčila, že nemá význam plakat nad rozlitým mlékem. Má budoucnost evidentně nebude procházkou růžovým sadem (a to ani nikdy nebyla), ale Vaše předpověď mi dala naději, že jednou nastane ta doba, kdy se všechno (anebo relativně všechno) zlepší. Váš výklad určitě ještě využiji! Děkuji Vám. Kateřina C.“